Agenda

deze week
(wk 08)  

volgende week
(wk 09)

wk 10

wk 11

wk 12

wk 13

 Doorgaan alle activiteiten afhankelijk van dan geldende RIVM richtlinen

Deze week (wk 08)

 

Zondag
21 februari 2021

10.00 uur

Kerkdienst - 1e zondag 40dagentijd

voorganger: mevr. ds. Ellen van Sluijs

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

Maandag
22 februari 2021

Dinsdag
23 februari 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

Woensdag
24 februari 2021

20.00 uur

vesper voor ambtsdragers  i.v.m. afscheid Ellen van Sluijs

20.30 uur

kerkenraad

Donderdag
25 februari 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

Vrijdag
26 februari 2021

Zaterdag
27 februari 2021

 TOP

Volgende week (wk 09)

 

Zondag
28 februari 2021

10.00 uur

Kerkdienst - 2e zondag 40dagentijd afscheidsdienst Ellen

Viering Heilig Avondmaal

voorganger: mevr. ds. Ellen van Sluijs

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

Maandag
1 maart 2021

Dinsdag
2 maart 2021

10.00 uur

werkgroep senioren

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

20.00 uur

college van diakenen

Woensdag
3 maart 2021

20.00 uur

college van kerkrentmeesters

Donderdag
4 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

Vrijdag
5 maart 2021

Zaterdag
6 maart 2021

 TOP

Week 10

 

Zondag
7 maart 2021

10.00 uur

Kerkdienst - 3e zondag 40dagentijd

Biddag

voorganger: mevr. ds. J.H. Veldhuizen, Zandhoven

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

10.00 uur

jeugdzondag: crèche, kinderdienst 2.0 en  jeugdkerk

Maandag
8 maart 2021

Dinsdag
9 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

Woensdag
10 maart 2021

9.30 uur

EVA

Donderdag
11 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

Vrijdag
12 maart 2021

Laatste dag inleveren kopij Kerkklok editie mrt/apr.

Zaterdag
13 maart 2021

 TOP

Week 11

 

Zondag
14 maart 2021

10.00 uur

Kerkdienst - 4e zondag 40dagentijd

voorganger: mevr. ds. J.H. Veldhuizen, Zandhoven

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

Maandag
15 maart 2021

Dinsdag
16 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

Woensdag
17 maart 2021

20.00 uur

moderamen

Donderdag
18 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

Vrijdag
19 maart 2021

Zaterdag
20 maart 2021

 TOP

Week 12

 

Zondag
21 maart 2021

10.00 uur

Kerkdienst - 5e zondag 40dagentijd

voorganger: ds. N.W. den Bok, Utrecht

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

Maandag
22 maart 2021

Dinsdag
23 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

Woensdag
24 maart 2021

20.00 uur

kerkenraad

Donderdag
25 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

Vrijdag
26 maart 2021

Zaterdag
27 maart 2021

 TOP

Week 13

 

Zondag
28 maart 2021

10.00 uur

Kerkdienst - Palmpasen

voorganger: mevr. ds. J.H. Veldhuizen, Zandhoven

dienst met beperkt aantal aanwezigen en  aangepaste regels

Maandag
29 maart 2021

Dinsdag
30 maart 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis Turfschip   

Woensdag
31 maart 2021

9.30 uur

EVA

Donderdag
1 april 2021

10.00 uur

Oecumenisch Inloophuis De Linde 

19.30 uur

Kerkdienst - Witte Donderdag

voorganger: mevr. A. Ploeg-Blokland

Vrijdag
2 april 2021

19.30 uur

Kerkdienst - Goede Vrijdag

voorganger: mevr. A. Ploeg-Blokland

Zaterdag
3 april 2021

21.30 uur

Kerkdienst - Stille Zaterdag, Paaswake

voorganger: mevr. A. Ploeg-Blokland

 TOP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

website counters
Free Website Counter